Відеоспостереження для будинку

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Відеоспостереження для будинку

Основні завдання

В контексті домашнього відеоспостереження завдання можуть бути досить різні. Серед найбільш поширених, можна зустріти такі:

  • Спостереження за периметром
  • Віддалене спостереження через інтернет
  • Спостереження за будинком з мобільних пристроїв
  • Спостереження за дітьми

Видеонаблюдение для дома
Видеонаблюдение для дома

Варто розглянути кожну задачу і її рішення в окремо.

Стежити за припаркованої машиною, спостерігати за садом, контролювати події, що відбуваються всередині будинку – всі ці завдання, при правильному виборі обладнання і грамотній настройці, допоможе вирішити відеоспостереження. Банальні, на перший погляд, помилки на етапі проектування або монтажу можуть привести до неефективної роботи всієї системи в цілому. Фахівці нашої компанії, спираючись на багаторічний досвід роботи, професійно підходять до вирішення будь-яких завдань установки і експлуатації обладнання різного роду складності.

 

Спостереження за периметром

Контроль периметра передбачає використання вуличних відеокамер декількох типів. Тип камери встановлює фахівець, в процесі аналізу об’єкта. Для контролю периметра великих за площею об’єктів застосовуються PTZ камери.

На малюнку вище (з жовтими стрілками, які позначають напрямок руху) представлена ​​роботизована PTZ камера (англ.Pan-Tilt-Zoom – панорамування, поворот, збільшення), яка управляється за допомогою пульта управління або ж за допомогою відеореєстратора. Використовуючи даний пристрій в складі системи відеоспостереження для будинку можна контролювати великі за площею ділянки. Камера має опцію оптичного наближення (за рахунок зміни фокусної відстані об’єктива), що дозволяє наближати потрібні об’єкти спостереження і детально їх розглядати.

Спостереження за найбільш важливими ділянками території (на малюнку – місце парковки автомобіля) здійснюється за рахунок використання камер типу день / ніч з високою роздільною здатністю.

Переглянувши збережені записи можна дізнатися, що відбувається навколо периметра, коли господарів немає вдома. Система відеоспостереження для будинку не тільки допомагає розібратися в злочині, а й попередити його. Звернувши увагу на підозрілі події, що повторюються день у день можна створити умови, що допомагають запобігти проникненню на об’єкт або нанесення шкоди майну. При правильній інсталяції системи, зображення з телекамер можна вивести на всі екрани встановлених в будинку плазмових телевізорів і моніторів, також на екрани можна вивести зображення з викличних панелей домофонних систем. Іншими словами, можна дивитися свій улюблений канал по телевізору, а коли хтось подзвонить в двері, просто переключитися на канал камери і подивитися, хто прийшов.

 

Спостереження за дітьми

Відеоспостереження в будинку часто використовується для спостереження за дітьми (на малюнку представлена ​​купольна відеокамера з широким горизонтальним кутом огляду). Як було сказано раніше, спостереження з будь-якої точки з мобільних пристроїв не проблема, а значить можна залишити дітей з нянею або навіть одних і стежити за тим, що відбувається в будинку і чим вони займаються. Зниження вартості цифрових систем зробило установку відеоспостереження цілком доступною для вирішення навіть найпростіших завдань. Спостерігати за дітьми можна не тільки в будинку, але і у дворі або в саду, в залежності від того, де встановлені камери.

 

Віддалене спостереження через інтернет

Дане завдання, мабуть, найбільш поширена в сучасному світі. Пов’язано це в першу чергу з тим, що люди вже давно звикли до використання інтернету в рішенні практично всіх існуючих завдань. Починаючи від перегляду фільму і закінчуючи оплатою комунальних рахунків. Перевагою відеоспостереження через інтернет, безумовно, є можливість доступу до системи з будь-якої точки. Спрацювала сигналізація? Немає проблем, власник системи може переглянути події, що передували тривозі і зрозуміти чи дійсно хтось проник в будинок, або це просто домашній улюбленець застрибнув на шафу і перевів систему безпеки в тривожний режим. І найголовніше, спостерігати за будинком можна не тільки з комп’ютера, але і з будь-яких інших мобільних пристроїв.

 

Спостереження за будинком з мобільних пристроїв

Окремою темою в розрізі безпеки і спостереження стало використання мобільних пристроїв для управління системою і для оперативного спостереження за тим, що відбувається з будь-якої точки. Під рукою майже завжди є смартфон, рідше планшет, ще рідше ноутбук, але якщо зібрати всі пристрої разом, то виходить, що більшу частину часу людина проводить з гаджетом, який підключений до інтернету. Варіантів доступу до системи спостереження також може бути кілька, починаючи від найбільш звичного через браузер і закінчуючи додатками на Android і IOS.

 

Підсумок

Популярність систем спостереження зростає, при цьому вартість систем, як це не парадоксально, знижується. Спостереження в заміському будинку настільки ж необхідно, як сигналізація. Тому, якщо Ви бажаєте встановити відеоспостереження для будинку важливо ще на етапі ремонту звернутися до фахівців нашої компанії, які оглянуть Ваш будинок і вкажуть, як правильно закласти кабель і куди його необхідно провести.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.