16-канальний HDCVI відеореєстратор DH-HCVR7816S

15,400.00грн

(Русский)

Compare
Sold By:  D-Vision - Системы безопасности и видеонаблюдения.
Артикул: 02450-04443 Категорія:

Опис

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Опис
Пристрій запису відеоінформації являє собою недороге рішення для створення систем відеоспостереження. Дана модель підтримує можливість підключення до 16-ти аналогових камер відеоспостереження. Він підтримує можливість роботи одночасно в п’яти режимах:
• вивід інформації, що надходить на екран телевізора або монітора;
• запис відеоданих на жорсткий диск;
• відтворення архіву;
• передача відео в режимі реального часу по комп’ютерній мережі;
• відтворення архіву, також по комп’ютерній мережі.

Корпус розглянутого відеореєстратора, виконаний з металу. На фронтальній панелі розміщуються світлодіодні індикатори. Ззаду розміщені відеовходи, два відеовиходи, порт LAN, роз’єми USB, кнопка включення живлення. У комплект поставки реєстратора входить блок живлення на 12 В.

Надійна в роботі ОС Linux, високопродуктивний кодек H.264
При надходженні відеоданих відбувається їх обробка за допомогою кодека H.264. Це найбільш потужний, на даний момент, формат стиснення в області систем відеоспостереження. У реєстраторі встановлена операційна система Linux, із зручною графічною оболонкою, за допомогою якої можна налаштувати всі параметри роботи пристрою запису. Меню налаштувань передбачає кілька рівнів доступу:
• адміністратор локальний і мережевий;
• локальний адміністратор;
• користувач без права змінювати налаштування;
• прихований користувач.
За кожним з рівнів закріплені свої логіни і паролі. Як і в будь-якої комп’ютерної системи, найвищими привілеями володіє адміністратор. Розмежування прав користувачів мають доступ до відеореєстратора на 16 каналів дозволяє значно убезпечити систему відеоспостереження в цілому.

Багатофункціональна система конфігурації
В меню налаштувань передбачена можливість зміни по кожному з 16-ти каналів. Відеореєстратор дозволяє проводити запис в дозволі AHDM. Програмно в реєстраторі реалізований детектор руху, завдання якого полягає в аналізі зображення, що знімається камерою на предмет наявності змін. Щоб уникнути помилкових спрацьовувань при появі в області огляду камери домашніх тварин або будь-яких інших змін, що не несуть в собі загрози з точки зору безпеки, в системі налаштувань також присутня опція нанесення маски детекції. Маска представляється у вигляді сітки, що наноситься на квадрант відображення відповідної камери спостереження. Можливі кілька режимів запису:
• запис по детектору руху;
• запис за розкладом;
• ручний режим;
• по спрацьовуванню охоронного датачика.
У більшості випадків, використовується комбінований режим: за графіком і по детектору руху. Графік роботи можна коригувати за кожного дня тижня.
Завдяки вбудованій мережевій карті даний відеореєстратор на 16 каналів може транслювати дані за допомогою комп’ютерної мережі. Завдяки цьому можна переглядати як “живе” відео, так і архівні дані з будь-якого віддаленого комп’ютера за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення або ж браузера, прописавши в адресному рядку IP адреса відеореєстратора.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Додаткова інформація

К-ть видеовходів

Стиснення

Відео стандарт

Запис

Підключення IP камер

Відеовиходи

Інтерфейси

Тип носія

eSATA

Смартфон

Релейний вихід

Розміри

440х460х89 мм

Робочі умови